szybka pożyczka

Aktualny ranking pożyczek pozabankowych

1. Pożyczka w SohoCredit
do 2 tys. zł
Pierwsza pożyczka bez odsetek

Decyzja w ciągu jedynych 10 minut, gotówka na koncie bankowym w kolejne 15 min. Wysoka akceptacja wniosków oraz możliwość przedłużenia pożyczki kolejno o 7, 14 i 30 dni. Maksymalna kwota pożyczki to aż 2000zł. Przelewy wykonywane są przez 6 dni w tygodniu. Jak widać, nie bez powodu firma SohoCredit zajmuje 1-sze miejsce w naszym rankingu.Skorzystaj
2. Pożyczka w Vivus
do 2,5 tys. zł
Pierwsza pożyczka bez odsetek

Wielkim wyróżnieniem dla firmy Vivus jest oferta pierwszej pożyczki bez odsetek (przykładowo: pożyczając się 1200zł na 30dni, oddajemy dokładnie tyle samo). Ponadto firma przekonuje do siebie bardzo szybką decyzją oraz kilkoma ciekawymi udogodnieniami.
Skorzystaj
3. Pożyczka w Kasomat

do 400 zł

Maksymalna kwota pożyczki za pierwszym razem to 400zł. Pieniądze w ciągu godziny. Aby skorzystać z pożyczki wystarczy się zarejestrować i potwierdzić konto bankowe przelewając weryfikacyjną kwotę w wysokości 1GR. Oczywiście brak weryfikacji BIK.
Aby skorzystać z pożyczki wystarczy tylko posiadać dowód osobisty.Skorzystaj

1175999 82392776 300x189 Pożyczka przez internet bez zaświadczeńDzisiejsza trudna sytuacja na rynku pracy sprawia, że wiele osób decyduje się zatrudnić na tak zwanych „umowach śmieciowych”. Chodzi tu o umowę o dzieło, czy umowę zlecenie. Nie mówiąc już o tych osobach, które pracują bez żadnych umów, a pieniądze dostają do ręki. Wiadomo, że takie formy zatrudnienia bardzo negatywnie wpłyną na przyszłość emerytalną, ale niekorzystne efekty, ludzie ci odczuwają już dzisiaj. Dobrym przykładem może być tutaj potrzeba zaciągnięcia kredytu w banku. Gdy nie możemy przedstawić zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, praktycznie w żadnym banku nie otrzymamy pożyczki. Bardzo często jest to duży problem, gdyż czasami wpadamy w chwilowy dołek finansowy, a pieniądze z banku bardzo by się wtedy przydały.

Ale czy osoby bez stałego zatrudnienia, nie mają możliwości pożyczenia pieniędzy? Czy muszą one liczyć tylko na rodzinę i znajomych i u nich tylko mogą szukać finansowego wsparcia? Oczywiście nie. Na rynku finansowym, od kilkunastu lat, działa wiele firm parabankowych, w których ofercie jest przez Internet bez zaświadczeń. Jest to idealny produkt finansowy dla wszystkich tych, którzy nie mogą udokumentować swoich dochodów, lub pracują na umowę o dzieło, czy umowę zlecenie. Składając wniosek do firmy parabankowej, nie musimy przedstawiać żadnych dokumentów potwierdzających nasze dochody, nie musimy proponować żadnych zabezpieczeń. Pożyczka bez zaświadczeń, jest więc znakomitym sposobem na rozwiązanie finansowych problemów.

Tym bardziej, że pieniądze można pożyczyć bardzo szybko, a cała operacja może odbyć się w domowym zaciszu. To co potrzebne jest do uzyskania szybkiej pożyczki, to dostęp do sieci internetowej, wybór oferty (np. tu), aktywny telefon komórkowy i konto bankowe, na które zostaną przesłane pieniądze i poprzez które spłacimy zobowiązanie.

Gdy wybierzemy już firmę, od której chcemy pożyczyć pieniądze, pierwszym krokiem jest rejestracja w bazie danych firmy. Trwa to zazwyczaj maksymalnie 5 minut. Kolejny etap, to weryfikacja danych które podaliśmy, poprzez wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego, na konto firmy parabankowej. Zwykle jest to kwota z przedziału 1 grosz do 5 zł. Gdy nasze dane są już zweryfikowane, możemy za pośrednictwem strony internetowej złożyć wniosek o pożyczkę, podając ile pieniędzy nam potrzeba i po jakim czasie pieniądze oddamy. Firma bardzo szybko dokonuje rozpatrzenia wniosku i przesyła nam pieniądze na konto. Jak więc widać, pożyczka przez Internet bez zaświadczeń, to szybki sposób na załatanie domowego budżetu.

Powiązane artykuły:

Przegląd firmy Vivus.pl na SOSKREDYT

Powiązane artykuły

Comments are closed.